Siedziba biura EXPERTMOT:
ul. Czerwonego Krzyża 2
08-110 Siedlce
tel./fax (25) 631-15-90
email:
DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ

EXPERTMOT posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników posiadającą odpowiednie umiejętnosci i wiedzę, popartą wieloletnią praktyką zawodową zarówno w rzeczoznawstwie samochodowym jak również w likwidacji szkód komunikacyjnych. Zaufało nam wielu, zaufaj i Ty.
O firmie EXPERTMOT

EXPERTMOT s.c. jest firmą działającą na rynku usług rzeczoznawczych oraz obsługi szkód komunikacyjnych od 2002r.

Poszczególne osoby wykonujące określone czynności posiadają odpowiednie kwalifikacje poparte wieloletnią praktyką zawodową zarówno w rzeczoznawstwie samochodowym jak również w likwidacji szkód komunikacyjnych.

EXPERTMOT s.c. jest partnerskim biurem rzeczoznawczym Zespołu Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń AUTOMOBILKLUB NOWY ŚWIAT Sp.zo.o. .

Firma w chwili obecnej zatrudnia trzy osoby co sprawia, że jesteśmy w stanie realizować zlecenia w sposób ciągły. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania posiadanych umów z innymi podmiotami umożliwiającymi obsługę zwiększonej ilości zleceń w tym zleceń związanych ze szkodami majątkowymi.


Teren działalności
EXPERTMOT prowadzi działalność na części terenu województwa mazowieckiego, lubelskiego oraz podlaskiego.

Istnieje również możliwość wykonania zlecenia na innym terenie niż wskazany w oparciu o posiadane porozumienia innymi biurami działającymi na terenie całego kraju. czytaj więcej >>>
Nasze biuro

Systemy wspomagające

        Biuro wyposażone jest w sprzęt i oprogramowanie niezbędne do profesjonalnego wydania opinii technicznych. Kalkulacje opracowywane są w systemie Audatex, określanie wartości rynkowej pojazdu w systemie Info-Ekspert.
Oceny Techniczne uszkodzonych pojazdów opracowywane są zarówno w formie papierowej jat też przy wykorzystaniu systemu AudaShare (plik axx). Biuro przygotowane jest do pracy w systemie Audanet. Posiadamy również dostęp do platformy Autoonline.

wstecz    na górę       
Copyright EXPERTMOT 2011. All rights reserved. Created by Vipercom